Ansatte

Torleiv Idsøe Hols_litent

Torleiv Idsøe Holst
daglig leder / homeopat
direkte tlf: 32 24 05 55
e-post til torleiv@arnika.no


 

Erling Young Moxness_liten

Erling Moxness
markedssjef / journalist / homeopat
direkte tlf: 32 24 05 56
e-post:  erling@arnika.no


 

Mette Tveten_liten

Mette Tveten
lageransvarlig
direkte tlf: 32 24 05 53
e-post:  mette@arnika.no


 

Ida Indseth Løken_liten

Ida Indseth Løken
e-marketing
direkte tlf: 32 24 05 54
e-post:  ida@arnika.no


 

Anders Klokkerud_liten

Anders Klokkerud
data / lagermedarbeider
direkte tlf: 32 24 05 50
e-post:  anders@arnika.no


 

Marianne Rømen_liten

Marianne Rømen
fagansvarlig konsulent
direkte tlf: 32 24 05 57
e-post:  marianne@arnika.no

1 tanke om “Ansatte

  1. Tilbaketråkk: Varer rett i postkassa passer perfekt! | Onkel Johnny

Kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s